DUBLAJ FABRİKASI HİZMET KOŞULLARI

DublajFabrikasi.com’u (bundan böyle “site” olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye üye olan veya üye olmadan sipariş veren kullanıcılar (bundan böyle “kullanıcı” olarak anılacaktır aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.

1. Site; Mevlana Mh. Sultan Ahmet Cd. N:6N/4 D:1 – Esenyurt / İstanbul adresinde faalliyetleri yöneten Mahir Uskan Batmaz Noktakom Reklam Hizmetleri tarafından işletilmektedir. Bundan böyle DublajFabrikasi.com olarak adlandırılacaktır.

2. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar e-posta adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. DublajFabrikasi.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.

3. Site üzerinden verilen siparişler en geç yirmi dört saat içerisinde işleme alınır. İşleme alınmış olan siparişler iptal edilemez. Kullanıcının iptal talebinde bulunması halinde eğer sipariş henüz işleme alınmamışsa, sipariş derhal iptal edilir ve kullanıcının ödeme tercihine göre toplam sipariş tutarından ilgili sanal pos veya banka komisyonu tutarı düşülerek kullanıcıya en geç yedi iş günü içerisinde iade edilir.

4. Üye tarafından sipariş verildikten sonra işleme alınmadan önceki aşamada seslendirme metinleriniin genel ahlaka, yasalara veya Dublaj Fabrikası’nın etik prensiplerine (bahis, kumar, dövüş, şiddet, cinsel içerik, din/dil/ırk ayrımı gözeten içerikler, siyaset, hedef kitleyi olumsuz veya kötü alışkanlıklara özendiren vb. içerikler) aykırı olduğunun tespit edilmesi halinde, Dublaj Fabrikası siparişi kısmen veya  tamamen iptal etme hakkına sahiptir. İptal edilen siparişin ücreti (varsa banka ya da sanal pos komisyonu kesildikten sonra) 10 iş günü içerisinde üyeye geri iade edilir.

5. Site üzerinden verilen siparişler teslim edildikten sonra kullanıcı tarafından hiçbir koşulda iadesi talep edilemez. Ancak, site ile sipariş verilen seslendirmen arasındaki karşılıklı anlaşmaya göre her iş için kullanıcının en az bir defa revizyon talebinde bulunma hakkı saklıdır. Kullanıcıya teslim edilen işin niteliğinin, teslim dilen işten farklı olması durumunda site ile kullanıcı arasında karşılıklı iyi niyet çerçevesinde bir mutabakat sağlanarak ilgili siparişin yeniden ele alınması talep edilebilinir.

6. Sipariş tesliminden sonra kullanıcı, sipariş verdiği seslendirmenlerin performansı için yorumda bulunur. Site, kullanıcı tarafından yapılan yorumu uygun gördüğü tüm mecralarda kullanıcının gerçek ismi ve bağlı bulunduğu kurum ismiyle beraber her mecrada sınırsız süreyle yayınlama hakkına sahiptir.

7. Site, DublajFabrikasi.com üzerinden verilen tüm siparişler için kullanıcıya e-fatura düzenler.

8. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.

9. DublajFabrikasi.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.

10. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan DublajFabrikasi.com sorumlu değildir.

11. DublajFabrikasi.com, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, DublajFabrikasi.com haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.